Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a neve ennek a tankos...

Mi a neve ennek a tankos stratégiai játéknak?

Figyelt kérdés
Még nagyon régen, asszem a 2000 elején játszottam vele utoljára. Maga a játék 3D-s és az egész magyar nyelvű. Valamilyen háborús játék lehetett. A játék úgy kezdődött, hogy bejátszottak valami "archiv felvétel" szerű videót, ahol a narrátor valami olyasmit kezdett magyarázni hogy: "Háború. Akár a szombat esti láz... stb stb". Azt tudom, hogy többnyire tankokkal lehetett lenni, de lehetett építeni helikoptereket is (pl. Chinook helikoptert, amivel a harci járműveket lehetett szállítani), valamint egyéb harci járműveket, vagy vízen járó, rohamcsapatokat szállító páncélos járművet. A játék alapszituja nagyjából ennyi volt: építsd föl a saját bázisodat, gyárts harci eszközöket és győzd le az ellenséges erőket, vagy azok bázisát. Annyira még emlékszem, hogy a harci járművek előállításához szükséges pénzt többnyire a kőolaj bányászatból lehetett megszerezni. Ja és még egy fontos dolog! Emberek nem szerepeltek a játékban, mint harci eszközök, csupán harci járművek. Ha valaki tud, az kérem segítsen!

2012. szept. 4. 19:26
 1/1 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam: World War III: Black Gold
2012. szept. 5. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!