Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miert nem lehet torolni az...

Miert nem lehet torolni az Achievmenteket az Xbox 360-bol?

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem, hogy egy offline profilba melyik file-ba menti le az Achievmenteket, mert nem tudom felfogni, hogy RGH-n ahol mindenbe bele lehet nyulni, nem tudjuk eltavolitani az achikat


Most johetnek nekem is a beszolasok, hogy megis miert akarna valaki torolni, mint a forumokon, de en ilyen vagyok, hogy pl feltettem az Armored Core 4-et es nem tetszik de veletlenul felszedtem 1 achiv-ot, akkor most mert nezzem eletem vegig azon a listan, hogy ott van egy jatek utalok es amibol csak 1 achit csinaltam meg, ami azert is baj, mert szeretem, ha azt irja, hogy 40\40 es nem, hogy 41\80, mert sose lesz teljes mivel nem fogom tudni ra venni magam, hogy vegigjatszam


Vegulis nem ez a lenyeg, hanem, hogy tudja valaki melyik az a file?


Koszi elore is


2012. szept. 3. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Profilba menti, nem külön. Szóval nem lehet törölni, csak úgy, ha a profilt is törlöd. De ez is csak offline igaz, online profilt még törölni sem tudsz véglegesen, csak a gépről.
2012. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen offline es mondjuk a profilt nem lehet modositani vagy valami?
2012. szept. 5. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Törölni lehet az egészet.
2012. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat de kiderult, hogy lehet Profile Editor 2.5 Beta 4 nekem tokeletesen mukodik
2012. szept. 9. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!