Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akadozik ennyire a...

Rajmi97 kérdése:

Miért akadozik ennyire a Minecraft? (1.2.5)

Figyelt kérdés
Most lett ki cserélve a videokártya és az egész alaplap 2gb ram van a gépben, mindent jónak látok mégis annyira akadozik a minecraft mi lehet a baja? ( A köd normálón van, és nem szeretném ennél lejjebb venni) mit tehetnék?
2012. szept. 2. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen vidikari volt? milyen van most? java a legfrissebb? videókártya driver a legfrissebb?
2012. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hol tudom megnézni a videokártya adatait? (win7) és most töltöttem le a minecraft 1.2.5 és indításkor felajánlott egy java letöltést azt töltöttem le nem tudom melyik verzió és hogy a legújabb-e de ha tudod hol kel azt is megnézni szívesen megnézem.
2012. szept. 2. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:

start menü-> beírod hogy eszközkezelő és megnyitod-> alul letekersz a videókártyákhoz, megnézed hogy ati(amd)-e vagy nvidia


nvidia esetén [link]

ati esetén [link]

2012. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem ezt írja Intel(R) HD Graphics Family. Ez melyik? :D
2012. szept. 2. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:

laptopod van akkor (vagy nincs külön videokártyád, alaplapit használod)


[link]


itt tudsz hozzá keresni



de pc-be mindenképp érdemes venni majd egy normális videókártyát, minimum egy HD7750-est, az viszi a mai játékokat, ha nem is ultrán, de mediumon igen

2012. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gépem van nem laptop. És eggyik nap kiment a videokártyám és elvitük szerelöhöz aki kicserélte az egész alaplapot és videokártyát ennyit tudok.

+letöltöttem msot ezt: [link]

És azt írta ki hogy nem felel meg a minimális követelményeknek. Bár ezt sem tudom hogy mi ez deh ezt külted. És nekem win7 ultimate 64bites op. rendszerem van.

Ugyhogy én msot már azt sem tudom hogy mit csináljak megköszönném ha küldenél vagy küldene valaki egy oldallt hogy ezt töltsem le. :D

2012. szept. 2. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!