Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Igaz az hogy ingyen lehet...

Igaz az hogy ingyen lehet játszani az eredeti wow szerón?

Figyelt kérdés
Unokatestvéremtől hallottam róla hogy a wow eredeti szereverére nem kell havonta előfizetni ha megveszem mondjuk a MoP-ot eredetibe akkor azon a kiegészítőn játszhatok amennyit akarok eredetin. Ha valaki tud erről valamit az írja le és azt is hogy honnan tudja légyszíves mert unokatesóm is csak valahol olvasta csak nem emlékezett rá hol.
2012. szept. 2. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, a jatek tovabba is havidijas
2012. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok kösz szépen elég nehezen hittem el neki mert győzködött ezért akartam hogy egy pár külső személy is megmondja a tutit :D
2012. szept. 2. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, továbbra is havidíjas, majd hülyék lesznek ingyenessé tenni :D
2012. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a játék ingyenesen játszható lvl20-ig
2012. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kiegészítőkről meg annyit, hogy hiába van meg a mop-od, nem tudsz játszani, mert a mop dobozán írja hogy követelmény(wow alap,bc,wotlk,cata) ha csak az alapot veszed meg, játszhatsz, de csak 60ig, alap+bc-vel 70ig... stb
2012. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!