Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Darkorbit Zeta?

Darkorbit Zeta?

Figyelt kérdés
Hello! Azt szeretném kérdezni hogy hogyan szerezzek gg energiát? Bonus doboz vagy palla? Veszek pet felszedőt és nemtudom hogy palla vagy energia mennyi jönne 1 óra alatt! megtudnátok mondani kb pallából óra alatt mennyi jönne meg bonus boxból? pls válaszoljatok..!
2012. szept. 2. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:

változó bónusz dobozból ha te szeded olyan 20-30 szerintem

palla 1 óra alatt szedsz össze kb 3-400 at azt oszd el 15 el

2012. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a dobozolás sokkal jobban megéri mint a palla :))
2012. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat jo de en egy nap alatt szeretnem kirakni a zetat! az lehetseges?
2012. szept. 6. 13:44
 4/8 A kérdező kommentje:
És első 2 válaszoló,ha én szedem pettel eggyüt bon dobozt akkor mennyi uri jön?(GG energiával eggyütt)
2012. szept. 6. 16:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nem tudom mennyi jön, de sokkal jobban megéri mint a palla. Én az epsilont kezdtem el és botolásból kb. 1 hét alatt meglett a fele
2012. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem az elég sok am :DD én zetázni szeretnék és számításaim szerint kibirom rakni 1 hét alatt! Fél óra alatt összeszedtem 500 pallát, tudom ez nemsok de annyira nem szedtem csak a pet! ha jobban belehúznák szerintem óránként 1000,1500 pallát összetudnák szedni, ami szerintem elég jó!!:DD köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 6. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit és sok sikert!
2012. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kössz:DD
2012. szept. 7. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!