Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cabal Online 2, most lesz...

Cabal Online 2, most lesz vagy mi történt, valaki valami friss infot?

Figyelt kérdés
2010-11 be már pedzegették, és jöttek a bemutato videok... hogy álítolag már 2012ben megjelenik.... és erre semmi, már régota dolgoznak rajta, meg ha 11be bétát teszteltek, miért nincs még hír se rola, nemhogy a kész játék? vagy koreába már tolják europa meg el lett felejtve ?

2012. szept. 1. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Már 2009óta hirdetgetik , ha megis jelenik ugyanugy bukás lesz mint a sima cabal .

Guild Wars 2 , World of Warcraft , Tera Online , Rift -mellett labdába se rughat.

2012. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

bukás? néző pont kérdése... nekem csak ez jött be, és messze de messze jobban elnyerte tetszésemet mint a wow.... azért is érdekelne annyira, mert én nagyon meg voltam elégedve az első részével, csak az már kicsit kihalt, meg ha vannak is csak full überpro kockák....

szerintem az első rész se volt bukás mert vagy 3 éven keresztül igencsak teli voltak a szerverek...

2012. szept. 2. 07:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!