Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik ezek a nevek a jó lövöldöz...

Mik ezek a nevek a jó lövöldözős multi Fps játékokkban? Vagy egyéb játékokban?

Figyelt kérdés
Már nagyon az idegeimre megy hogy mint például olyasmi a nevük hogy: '7HAZA *O' H" _*+!/ /6 star'S § . Ezek milyen nevek mert mikor mondjuk amikor csalnak wh-znak nemtudom hogy hogyan szólítsam vagy mit csináljak. Meg az is idegesít hogy ők azt hiszik az ilyen névvel hogy ők itt a "modern emberek" meg a sztárok. Mit csináljak?
2012. szept. 1. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet félreértettem a dolgot, de azért válaszom leírom.

Szerintem nem tudta megjeleníteni az adott karaktert ezért látható ilyen.

Én legalábbis erre gondolok, nálam már volt ilyen.

Akár a nevéről, akár a kommentjéről volt szó.

2012. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek általában csalók, és pont azért használnak ilyen neveket, hogy

1) ne tudj név szerint hozzá szólni

2) nehezebb bannolni a szerverről ha például csak név szerint lehet kirakni valakit

2012. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát akkor még mindig nem tudom mit tegyek ellenük más is mondja a szervereken hogy mint pl.: "offold". Én azt szoktam mondani a csalóknak hogy most azonnal offold azt írány a tesco azt vegyél valami legot. Na akkor mit tegyek ellenük?
2012. szept. 2. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!