Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3-ban hogy szerezhetnék...

A sims 3-ban hogy szerezhetnék pénzt munkán, és csaláson kívül?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem hogy munkával keresek pénzt és nem csalással. De ez keveset keres, ezért nem tudom, hogy mit tegyek, hogy szerezzek pénzt?
2012. szept. 1. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
írj regényt a számítógépen, fess festményeket. ha megfelelő a logikád, kutathatod a galaxis a távcsöveden keresztül, néha felfedezel csillagokat, azért is kapsz pénzt. vagy ültess növényeket és add el a boltban a terményt. vagy horgássz, a halakat is eladhatod. számtalan lehetőséged van.
2012. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha sok boldogságpontod van,vehetsz egyéb jelzőket, én pl. ezekből a boldogságpontokból+ az elején a Sim létrehozásánál mindent a csábításra tettem, és beházasodtam egykét gazdagabb nénihez, azokat kiköltöztettem én pedig a házát eladtam, hopszálá máris 500 000 § ;)
2014. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!