Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mafia I nevű játékot érdemes...

Piri Barnabás kérdése:

Mafia I nevű játékot érdemes letölteni? (Vélemények is érdekelnek)

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 19:46
 1/4 anonim válasza:
Életem eddigi egyik legjobb játéka ! :D A történet élvezetes a szereplők kiválók. Mivel a játék 2002 körüli a grafika mostani szemmel nem túl szép de így is az akkori gépekből a legszebbet hozta ki. Néhol a játék nehéz, mert az életed nem töltődik újra és a pályákon néha találhatsz gyógyszeres dobozokat. De mindenképp érdemes letölteni, 1x lejátszani, közepesen hosszú játék, és a végén persze a csattanó! Ha értesz jól angolul akkor magyarítás nem szükséges,de mindenképp érdemes követni a sztorit, felíratokat options-be bekapcsolni ;) Hajrá
2012. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól írt az első válaszoló, ugyanúgy átérezte a feelinget mint ahogy én és sokan mások is anno..ha megfogott a Keresztapa trilógia akkor ez is élvezetes lesz számodra :)

De nem is kell látni a filmet ahhoz, hogy a játék elvarázsoljon!

Elég sok játékot játszottam már, de erre még mindig emlékszek, nem hiába! A grafika, a szotori, a játékmenet..2002-ben nagyon nagy sikert aratott! Még most is megállja a helyét 1-2 mai játék mellett! Bátran tölsd le! Jó játékot! :)

2012. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Amugy engem nem érdekel a grafika csak a játék legyen élvezetes, a sztorik izgalmasak legyenek.

És utánaolvastam hogy a Mafia I még manapság is a világ 100 legjobb játéka között van! De ez az utódjáról a Mafia II-ről nem mondható el.

2012. szept. 1. 13:51
 4/4 anonim válasza:
Nagyon jo jatek de kicsit nehez vegigvinni!
2012. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!