Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Help! Segílenétel elmagyarázni...

Help! Segílenétel elmagyarázni (és küldeni egy linket hogy honnan tölthetem le) hogy hogyan kell feltelepíteni a Sims 3 Világkörüli utat?

Figyelt kérdés
Mielőtt kérdezitek : nem vettük meg a játékot :D!

#Sims #Sims 3 #The Sims 3 World Adventures
2012. aug. 30. 13:17
 1/3 A kérdező kommentje:
*Segítenétek...
2012. aug. 30. 13:18
 2/3 anonim ***** válasza:

innen töltsed le: [link] lehetőleg torrentről, s mikor letöltötted (kell a daemon tools----ha nincs meg töltsd le azt is) utorrentől mert én azt ismerem ráviszed az egeredet a linkére jobb katt és ott a második, megnézed h. a cuccok meik mappában vannak és a tálcád végén ahol a kis ikonok vannak ott kell lennie a daemon toolsnak, hogyha nincs ott akk megkeresed az asztalon és rákatintassz, majd ha megjelenik a tálcád végén, akk jobb katt és ott az elsőt fönt, majd az egyik devicere rákattintassz és megkeresed h. azok a cuccok amit letöltöttél hol vannak. És elkezdi telepíteni, ha telepítetted akk ne nyisd meg hanem crackeld, a cracket kimásoltam de angolul van: 2: If autorun does not start, go into my computer and click on the 'World Adventures' drive, then run 'Sims3EP01Setup.exe'


3: Follow the on-screen instructions, when prompt for the serial number enter

'5BY8-47GC-V58J-PV59-MRLD'


4: Once the installation is complete, Go back into the 'World Adventures' drive, go to the 'BADMAN' directory and copy the two files inside.


5: Go to your 'World Adventures' install directory ex. ''C:/Program Files (x86)/Electronic Arts/The Sims 3 World Adventures/game/bin'' or simillar and paste in the copied files, overwriting the originals.


6: Done , Enjoy !!

Ha végeztél akkor el fog indulni

2012. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az iso fájlt tedd a daemon-ba
2012. szept. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!