Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a gond vele? Sims2...

Mi lehet a gond vele? Sims2 Szabadidőt szeretném föltelepíteni.

Figyelt kérdés

Elmegy 100%-ig, után kiírja hogy: Ez a termék ellenőrzi a meglévő termék frissességét. utána kiirja hogy : Az frissítés ellenőrzése nem sikerült, a telepítés megszakad.

és visszamennek a százalékok.


Ne irjátok légyszi hogy biztos mert nem eredeti a játék, (ez igaz is!) de fönnvan már 4 kiegészítő és eddig egyiket se zavarta, mindegyik elfogadta. Mit csináljak?


2009. júl. 27. 10:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ha elindítom a Sims2 Updater-t, akkor azt irja ki hogy ez már frissített verzió. akkor már tényleg nemértem :S
2009. júl. 27. 10:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra az majd megoldja a problémát.
2009. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mit az alapjátékot?!

De hát ez a játék elött kb. fél órával raktam föl egy másikat, meg azóta is raktam föl egyet. Azok jók!

2009. júl. 27. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baja, hogy nem mindegy milyen sorrendben rakod fel a játékokat, nekem fenn volt 11 kiegészítő, majd elfüstölt a gép mikor indítottam XD, de nem mindegy, hogy milyen sorrandben telepíted fel, nézd meg neten a kiadás dátumokat, és időrendben rakd fel, mert akkor összeakad, mert elvileg olyat raksz fel ami még meg sem jelent ezt a gép nem tudja. Gondolhatod nekem 9 telepítés után előlről kellett kezdenem mennyire jó volt...
2009. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam. Meg is néztem, de a Szabadidő a legújabb azok közül amik nekem megvannak. (Alapjáték,Egyetem,Pets,Évszakok) :S... :(
2009. aug. 14. 17:59
 6/6 A kérdező kommentje:
bocsi kihagytam az Éjszakákat.
2009. aug. 14. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!