Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3-ról van szó....

Battlefield 3-ról van szó. Miért ilyen irritáló a sebzésarány?

Figyelt kérdés
Szeretném ha kijavítanák ezt a nagyon elcseszett dolgot a készítők, mert nagyon idegesít, hogy unreálisan sokat kell belelőni az emberekbe hogy meghaljanak. Mikor leestem 25 méteres tetőröl semmi bajom nem lett. Meg lőhetem ezerrel az embereket , csak szerencse kérdése hogy meghal e... Összeségében azt mondanám hogy gyengíteni kéne az emberek életén és erősíteni a fegyvereket (az összeset).!!

2012. aug. 30. 01:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

?

Azért van így beállítva, hogy ne legyen COD a játékból, ahol nem kell célozni, csak nyomni ezerrel a lövés gombot.

Ha pontosan célzol itt is tizedmásodpercek alatt le lehet szedni bárkit.

Egyébként meg ezért van a Hardcore mód, ott 60% az alapértelmezett élet...

2012. aug. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
OFP:Red Rivert próbáld ki. :)
2012. aug. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
OMG Ember , menj HC szeróra 1hit 1 ember ..
2012. aug. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

próbáld úgy lőni az embereket hogy kisebb sorozatokat adsz le mert szerintem azért nem hal bele mert egy kattintással kilövöd a tárat! Gyakori hiba.

Célozd a mellkast ne a lábat vagy ahogy előttem is írták ott a HC mód!-Ott az élet sem regenerálódik magától garantáltan halnak az emberek.

2012. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De ha egyszer nincs olyan szerver, amit akarok hardcore-ban.. de amúgy szerintem normálban kéne olyannak lenni mint harcore-ban és harcore-ban méggyengébb. De köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 30. 11:50
 6/16 anonim ***** válasza:

pont ezért ilyen a normál mód hogy kezdőknek könnyeb legyen , amúgy normálon is elég könnyen hal .

HC-n sniperről leveszem a távcsövet , teszek helyette sima red dot-ot lehet használni tuspuskának , 1hit 1 ember , csak találdel

2012. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
az előzőt is én irtam (kérdező)
2012. aug. 30. 12:13
 8/16 anonim ***** válasza:

Nézd, attól, hogy te béna vagy a célzásban még teljesen jó így a játék...

Játsszál COD-ot, ott nem kell tudni célozni, lehet nyomatni a 360° jumping no scope-okat...

2012. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hátigen lényegében a bf3 1 taktikai shooter , nemfogod ugrálás közbe fejeseket ösztogatni..
2012. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
COD-ban is kell célozni különben nem találod el... rájöttem hogy a BF3 egy kalap szar.
2012. aug. 31. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!