Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A spore nevű játékban hogy...

A spore nevű játékban hogy tudom kiirtani a groxokat ha ott a világűr közepén a hatótávolság egyre csökken és egy csomó bolygólyukra már nem tudok eljutni?

Figyelt kérdés
Ne gyertek azzal hogy inkább ne is próbáljam, másnak is ment valahogy akkor nekem is menni fog! Valami csaló program kell hozzá vagy mi?

#Spore #SPORE™
2012. aug. 28. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
El lehet oda jutni csak picit sakkozni kell, csalással csak unalmassá tennéd a játékot, bár ha már ott tartasz akkor megunhattad volna.
2012. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem tudok eljutni sok bolygólyukra, ha nagyon kell képet is csinálhatok...

(Nem, nem untam még meg :)

2012. aug. 28. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szép lassan, gondosan, de szerintem lehet találsz valamit google-ben. Volt régen egy nagy SPORE-os magyar oldal, ott láttam a pontos leírását.
2012. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
csillagközi meghajtás 5 kell hozzá vagy ha az is van akkor valamit rosszul csinálsz mert nekem sikerült
2012. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!