Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Guild wars 2 vélemények?

Guild wars 2 vélemények?

Figyelt kérdés
Megéri meg venni? Wowhoz képest milyen a játékélmény? És milyen a pvp és a fejlődés rendszere.

2012. aug. 27. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

hogy megeri-e azt neked kell eldonteni,

sokkal masabb mind a wow vagy barmelyik mas mmorpg

a fejlodes nagyon jol ki van dolgozva, nagyon egyszeru

pvp-zni nem tudtam sokat igy arrol nem irok

2012. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fejlődés retek szar, lassú szerintem. PvP nem valami jó, hogy mindenki egy szintről indul, megkapja a legjobb cuccokat, és csak az ügyesség számít, akkor vagy jó(elvileg) Hát az is számít, hogy milyen géped van, mert ha akadsz, akkor Pvp ről lemondhatsz, nekem szaggatva fut pvpbe tehát nem is lehetek ott jó. Plusz ha van ezer gombos egeret, akkor oda betudod lőni a spelleket amivel gyorsabban tudok előhívni őket, mintha másnál a billentyüzeten lenne. Akkor lenne jó a pvp is, hogyha nem egálról indulna mindenki, akkor lenne értelme, fejlődni a játékba, és jobb cuccokat szerezni. Így nincs értelme a játéknak szerintem, mert ha RPG vel játszok, azért fejlődől és csinálok jobb cuccokat, vásárolgatok kereskedek, üzletelek más emberekkel, hogy jobb dolgokra tegyek szert és evvel erősebb legye, de az, hogy tényleg, mindenki egyenlő eséllyel indul itt nincs értelme. Akkor elmegyek Leauge of Legendsezni, az jobb :D Oda több ész kell.
2012. szept. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
dotáz inkább oda kell skill és tudás a lol csak lebutított dota.
2012. szept. 2. 04:51
 4/5 anonim ***** válasza:

#2, csak mert neked nincs ezer gombos egered, nem kell nyafogni, minden jatekban lehet spelleket rakni egergombra, shooterekbe meg ujratoltes, granat, stb

es nezz szet kicsit jobban, a pvp-be is fejlodsz, csak alap pvp geart kapsz, nem a legjobbat

es szerintem jobb a harc rendszer igy, nem csak a nagyszaju full eternal-os jatekosok nyernek mindig

2012. szept. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megéri , nagyon is !

Más mint a wow , sokkal , megszoknod érdekes lessz , de nincs havidíj .

Viszont a játék elég jól kidolgozott , ugye nincsnen normál questchain mint a wowban , helyette eventek vannak egyes helyeken , skillezért is nagyon jól megoldották .

PvP-t nem lessz nehéz megszoknod a wow után , viszont a WvWvW elég érdekes .. 3 szerver egymás ellen , katapultok igazi csata .. nem csak tömeg pvp..

Plusz végre egy játék ami nemcsak mmorpg hanem rámerném mondani azt hogy 1 igazi kalandjáték is egyben (már a fejlődés része) Minigamek minden , nagyonjó ötletek vannak benne . MMO vérengzés ide oda .. ez veri a legtöbb MMO-t.

2012. szept. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!