Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csak TDM-re tudok...

Miért csak TDM-re tudok csatlakozni MW2-ben? (PC)

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
bővebben?
2012. aug. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Belépek MW2-be és sem Domination-ra sem Search & Destroy-ra semmilyen meccsre nem tudok belépni csak Team Deatmatch-re. És ez nem csak nálam van így.
2012. aug. 27. 10:04
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ott azért nem csak domination meg SD létezik, de lehet már MW2-vel nem játszanak annyian, végülis 2009es játék, sokan alterMW2ztek azis megszűnt, azóta kiadtak 2 játékot...

Én személy szerint mindig TDM-eztem illetve Ground War, nem éri meg ott SD-zni :D:D TDM-en is úgy lőttem meg a kötelezőt ahogy akartam de ez csak saját vélemény!

2012. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De azokat csak példának mondtam semmire nem enged...Csak TDM. És játszanak rajta jó sokan! Mert még mielőtt ez a hiba bejött több ezren sőt többen is játszottak rajta mint MW3-n!
2012. aug. 27. 13:24
 5/12 anonim ***** válasza:
hát végülis kicsit tágabban kéne leírnod a problémát mert így sokat nemtudok segíteni hogy tdm-re nem enged fel, mióta áll fent a probléma , lehet hogy felraktál valamit ami miatt nemmüködik vagy nem ír semmit ?
2012. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nehéz megérteni...na mindegy...Nem raktam fel semmit ,egyik nap tudtam ,másik nap nem. Hát már régóta! Már volt ilyen csak fordítva, hogy mindenre fel tudtam menni csak TDM-re nem. Akkor 2 nap és megjavult de már vagy 1 hónapja ilyen. Gondoltam megkérdezem hátha valaki tud rá megoldást.
2012. aug. 28. 11:51
 7/12 anonim ***** válasza:
hát igen is nehéz megérteni mert az elég tág fogalom hogy nem tudsz csatlakozni tdm-re... semmit se vagy képes megmagyarázni, azt meg nem hinném hogy magától egyiknap még jó másiknap már nemműködik
2012. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
EREDETI AMÚGY? VAGY ALTERIW-t toltad?
2012. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Eredeti! Am ha nem hiszed akkor vedd meg és próbáld ki, hogy nem tudsz másra menni! -.-' Mint ahogy írtam NEM CSAK VELEM VAN ÍGY!!!! Az összes ismerősömnél akinek megvan. Azért írtam ki, hogy hátha valaki megtudja oldani a problémát...
2012. aug. 28. 16:10
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy a alterIWnet már régóta nincs...
2012. aug. 28. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!