Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy a Just Cause...

Miért nem megy a Just Cause 2? DirectX fatal error code: 15

Figyelt kérdés
Megvettem a Just Cause 2- t erre miután aktiválom és letelepitem akkor induláskor ezt a hibaüzenetet adja ki: [link] de miért? Illetve hogyan lehet "/failsafe" modban elinditani? Nagyon idegesit, hogy abba akarom hagyni a torrentezést, rendesen megveszem a játékot erre nem müködik :@.Am DX11 van a gépen és Window 7 Ultimate X86.

2012. aug. 26. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj a supportnak, vagy a hivatalos/valami rajongói fórumra, ott biztos tudnak válaszolni
2012. aug. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak aza baj, hogy annyira nem tudok angolul, hogy a hivatalos oldalakhoz forduljak :/
2012. aug. 27. 03:45
 3/4 toxin válasza:
ha a legfrissebb driver van a gépeden, akkor próbáld meg patchelni a játékot, (magyarán frissíteni, például Piratebay-en . Skidrow-os ugyan, de ha eredetibe van meg akkor csak tedd fel a patchet
2012. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
leszedtem de a helyzet változatlan :@@ am ha nem fog sehogyse müködni nem érdekel torrentezek és nem veszek játékot (persze ennek a játék árát igy is ugyis kidobtam)de azért jo lenne ha müködne most ne higgye senki h kalozkodok és nem érdekel de ha nm jön össze ez... na soval légyszives segitsetek
2012. aug. 27. 23:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!