Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van erre valami lehetőség a...

Van erre valami lehetőség a San Andreasban?

Figyelt kérdés

Beállított animációt,vagy képet szeretnék létrehozni benne,olyan módon pl., hogy két különböző színű vagy típusú rendőrautót, mentőt és tűzöltőautót szeretnék odatenni az úttest közepére, azt szimulálva vele, mintha helyszínelnének. Továbbá megoldható az,hogy megváltoztatom a járművek színét, a kocsik feliratait és a villogóval felszerelt autók megkülönböztető jelzéseit (villogó fényeit)? Van ilyen "MOD", vagy trükközés, amivel ezt meg lehet csinálni?


Köszi, ha tud valaki valami egyszerű,vagy bonyolultabb,de használható megoldást



2012. aug. 26. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
ez elég rafkos vállalkozás :-) van egy tippem. Talán úgy lehetne megcsinálni, ha letöltesz különböző modokat,amiben többféle jármű van és azokat ki exportálod egy könyvtárba, aztán az eredeti modból szintén kiszeded az eredeti dff és txd fájlokat,amiket lementesz egy másik könyvtárba majd az új modokkal az adott járműveket felülírod, vagy átnevezed őket, mondjuk a taxikat is rendőrautóra, vagy tüzöltóra, mert azok elég sűrűn közlekednek a városba, aztán fogod, kilököd belőle a sofőrt, ha kell megverekszel vele és utána beparkolsz az általad kiszemelt helyszínre. Ezt csak úgy tudod leginkább megcsinálni, ha letiltod a körözést, mert ugye rendőrt kiszedni a kocsijából,az csillaggal, nagy bunyóval és elfogatóparanccsal jár. A kocsik színeit megváltoztatni és rajta a feliratokat az megint egy másik tészta, de arra is van valami lehetőség az biztos.
2012. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az elejét még értem, és szerintem dyom-al meglehetne csinálni!

Viszont onnan hogy "Továbbá" na azt már nemértem, hogy mit akarsz!

2012. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a dyomot,nagyon jó ötlet volt,de van még egy kis bökkenő,mégpedig az,hogy a fejük felett ott lóg és mozog az embereknek,ha teszek bele actorokat a pályába,egy kúp és azt nem lehet kikapcsolni és eltüntetni onnét a menüből, hogyan szedjem ki azokat a különböző színű kúpokat,vagy micsodákat onnét,hogy ne legyen ott a fejük felett? Gondoltam bizonyos képi trükkökre,de az nem igazán vált be és nagyon pepecs elfoglaltság és elég gagyi is.
2012. aug. 30. 17:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Az lehet egy külső image fájl is, ami tartalmazhatja ezt az animációt,lehet hogy a gta3.img, vagy a gta_int.img, vagy gta_sa.exe fájlok valamelyikében van a cuccos. Akkor van szivacs, ha ez egy internal módszerrel kódolt animáció, mert akkor max esetleg a softice lehet a barátod,de még ez is rázos,mert nincs elég breakpoint hely, amiből rájöhetsz,hogy mi mozgatja ezt a xart.
2012. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ühm skacok ezt nem gondoltam volna,hogy ilyen bonyolult témával állunk szemben.Akkor itt a nagy GTÁS kihívás,mert ha nekem is eszembe jutott ez,akkor másoknak is,és szerintem másokat is fogja zavarni ez a hülye kúpos mizéria,ha fejleszteni szeretné a dolgokat.

HAJRÁ!!!

2012. aug. 30. 17:59
 6/10 anonim ***** válasza:

A "kúp" azt jelenti hogy kivel van!

Piros - ellenség

Zöld - barát

Fehér - civil

És szerintem jó ha tudod, hogy ki kivel van!

2012. aug. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kapiskálom mit szeretne a srác.valszeg átmenetileg jó lesz,azért leírom.


1. Lépj be a gta-ba a dyom móddal

2. Üss egy Y gombot a billen.

3. Menj a Tools menübe

4. Válaszd ezt,hogy "Browse Interiors"

5. Nyomjál egy két választásként Y gombot

6. Menj ki a sárga kúppal jelzett ajtón,vagy kijáraton és nyomogassál utána space gombot.


7. Menj el oda, ahol meg szeretnéd rendezni a jelenetet


8. Majd válaszd ki az Objective menüt, szinté Y gombbal


9. Válaszd ki a megfelelő kocsikat, teherautókat, egyéb dolgokat, amiket az útra, vagy a helyszínre szeretnél odatenni.


10. Mindenre nyomjál végig space gombot


11. Várd meg míg elég sok emberke lesz az általad megválasztott helyszínen


12. Használd a Memory Hacker nevü alkalmazást, amivel letudod tiltani a felbukkanó menü ablakokat és üzeneteket egy ideig.


13. A sziréna és a kocsik színeinek megválasztását Z modeller segítségével meg tudod változtatni, de dyomban is ott van a színválasztási lehetőség.


Más megoldi egyenlőre nem jut eszembe, de talán átmenetileg jó lesz és remélem tudtam segíteni.


JA és használj Print Screen-t, vagy frapsot, ha össze akarod őket fűzni videóként,animációként,vagy képként. Képi trükköket nem úszod meg,ha tovább szeretnéd fejleszteni a dolgokat.


Jó szórakozást!

2012. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hűűű bémeg,te nem vagy kispályás robotroby,ki vagy te egy magyarországi gta fejlesztő?? nem rossz és működik is,de van mit rajta még finomítani.Ezért ha nem hari,még várok ötleteket bőven. De NAGYON Köszi mesteri válasz!!!
2012. aug. 30. 18:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Énse vagyok kispályás, csak én nem bonyolítom túl, mert tudom hogy úgyse értenéd!

Probálok úgy fogalmazni, hogy megértsd! Szóval 1szerűen!

2012. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt ismerem. Sokat akar a szarka,de nem bírja a farka! :-)

Várj... valahol hallottam az egyik filmbe,hogy kis lépésekkel, érted kis lépésekkel öreg és ott lesz a megoldás ! Szerintem ennél jobbat nem hiszem, hogy bárki is fog mondani,mert ahhoz valamelyik fájlt és attól félek, hogy egy scm kiterjesztésű modult,vagy maga a gta exét kell szana szét törni ahhoz,hogy eltüntessed ezeket a kúpokat,vagy markereket, ha jól vágom. Lehet,hogy kinevetne most egy cracker,hogy nem jól gondolom,de szerintem nem kevés melóba kerül ez senkinek sem eltüntetni onnét, még ha videotechnikai oldalról is közelítjük meg a kérdést.

2012. aug. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!