Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen műfajú Xbox 360 játékok...

Milyen műfajú Xbox 360 játékokat a legkönnyebb kezelni, mit ajánlotok 1. játéknak?

Figyelt kérdés
Külső( tps ) vagy belső( fps ) nézetűt a könnyebb ? Hack and slashekről mi a véleménytek ? Verekedős játékokok ?

2012. aug. 26. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A TPS lényegesen könnyebb elsőre mint az FPS. A hack&slasheket nagyon-nagyon könnyű irányítani kontrollerrel (sőt , konkrétan kontrollerrel jó csak a Hack 'n Slash szerintem). A bunyós cuccok is könnyűek. Nekem a Gears of War 2 volt az első játékom boxra, és pár óra múlva már egész határozottan tudtam lőni az ellent :).
2012. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és így nyilván az FPS-ek a legbonyolultabbak... Vagy inkább úgy fogalmazok, azt a legnehezebb megszokni.
2012. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2012. aug. 26. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Hack and slash talán a legkönnyebb (persze nem rögtön legnehezebb fokozaton), mert ott nem kell célozni sem, csak mész és mondhatni megerőszakolod a gombokat.

De amúgy FPS sem annyira nehéz, nekem konzolvásárlásnál FPS volt a legelső játékom (úgy, hogy előtte évekig PC-n játszottam nagyon sokat), és singleplayer-ben normál fokozaton nem nagyon tud megizzasztani.

Multiban már bénább voltam, de egyszer végigviszel egy FPS-t és nagyjából már ráérzel.

2012. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. aug. 26. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!