Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítség? (minecraft)

Segítség? (minecraft)

Figyelt kérdés
Regisztráltam a Minecraft oldalán, szóval felhasználóm van. Viszont játszani nem tudok. Ezt a játékot letölteni kell, vagy muszáj megvenni? Kérem, valaki segítsen nekem. Mielőtt azt írnátok hogy keressek rá a google-ba, ez is megtörtént, de olyanokat találtam, hogy hogyan kell eszközöket csinálni. Nos, én arra lennék leginkább kíváncsi, hogy hogyan tudom magát a játékot elindítani, mert amit letöltöttem, azt nem bírom elindítani, valamint szerverre csatlakozni sem tudok. Kérem, gyakorlott, és kevésbé gyakorlott Minecraft játékosok is válaszoljanak, minden tapasztalatot, tanácsot szívesen fogadok! Köszönöm! (azért érdeklődök a játék iránt, mert a videók alapján nagyon megtetszett :D )

2012. aug. 25. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Megtudod venni a minecraft.net-en de ha először ki akarod próbálni akkor töltsd le thepiretebay-ról
2012. aug. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hu-minecraft.net ez egy magyar minecraft kliens, ingyenes, ugyanolyan mint az eredeti. Bár én utálom colost, de mivel nem akarom megvenni kénytelen vagyok ezzel játszani.
2013. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kell hozzá java
2014. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!