Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha boltban megveszem a Sims...

Ha boltban megveszem a Sims 3-mat, akkor nincs annyi macera a feltelepítésével?

Figyelt kérdés

A számítógépes tudásom 0, eddig mindig a bátyám telepített föl nekem minden játékot, csak ő már nem lakik velünk, és nem tud segíteni. de én nagyon szeretem a Sims 3-mat, amit ugye le kell tölteni, crackelni vagy mitcsinálni :D aztán utána lehet még lefagy, meg kiír valami hibát, stb (ezt onnan tudom, hogy tesóm amikor csinálta volt hogy több óra is volt mire meg tudta csinálni hogy működjön).

De ha megveszem a boltban, bár elég drága, de akkor egyszerű? meg van hozzá valami utasítás, hogy kell föltelepíteni? meg az biztos hogy nem fagy le meg hasonló dolgok, ugye? :/



2012. aug. 25. 01:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy lefagyhat néha, ennek nincs köze ahhoz, hogy eredeti-e.

Nincs vele macera, bár a letöltöttnél is tök ugyan az a telepítési menet, next next next és kész.

Crackelés annyi hogy egy fájlt áthúzol a játék mappájába, igazából egyik se macerás, de ettől függetlenül megveheted, akkor legalább hozzájutsz a letölthető tartalmakhoz is.

2012. aug. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én apukámtól karácsonyra kaptam meg a sims3-mat és 3 kiegészítőét, a többit mind letöltöttem, meg kell tanulni hogyan. Mert az eredeti sims 3 játék során is millió hiba léphet fel. Hibaüzenetek millióit kaphatod, miközben fogalmad sincs, hogy miért.
2012. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!