Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Minecraftban hogyan lehet...

Drakoczi kérdése:

A Minecraftban hogyan lehet gombatehenet készíteni? Ha egyáltalán lehet. Halottam valakitől hogy nem kell keresni elég egy tehénnel valamit csinálni de nem árulta el mit. Segítség! :D

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 18:50
 1/3 anonim válasza:
Készíteni nem tudsz. A Gombatehenek olyan tehenek amelyek Gombasziget Éghajlati Övezeteken teremnek, amiken gomba nő. Két gomba van a hátán és egy a fején. A gombateheneket meg is tudjuk nyírni ollóval, 2-5 piros gombáért, ilyenkor normális tehenekké változnak. Ha megöljük őket bőrt dobnak mint a normális tehenek. Ha a tehenekre egy fatállal kattintunk akkor gombaragut kapunk.
2012. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt eddig is tudtam de mondom nem biztos forrásból hallottam :( keresni lusta vagyok meg amúgy is sok dolgom van (jelenleg) :DDD
2012. szept. 5. 15:29
 3/3 anonim válasza:
Ha még aktuális: ha a sima tehén sokáig micélium talajon áll, gombatehénné változik...
2019. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!