Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360-ra tudsz egy jó...

Xbox 360-ra tudsz egy jó stratégiai játékot?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
hm... jó kérdés. Halo Wars, talán. Engem is érdekel a dolog, utánanézek még, hátha találok valamit :).
2012. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ruse / r.u.s.e. de konzolra nem sok stratégiai van.
2012. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Halo wars. Októberben pedig érkezik az Xcom Enemy Unknown
2012. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Odon GT válasza:
Én nekem volt x-m és van egy pár játék,mondjuk régiek:Gyűrűk Ura Harc közép földért,Comando Conquer,.De én a te helyedbe jobban kihasználnám az xboxot mint pl.:Szerepjatek is nagyon sok van,meg lövöldözös játék,kocsis.stb.És ezek jók szerintem.Úgy hogy kérdez bátran ezekbol tudok neked sorolni játekot..Ha van kérdésed írj nyugodtan!Mondjuk már én eladtam de akkor is vmennyire topon vok ezekbe.
2012. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hét igen konzolra elég ritka a stratégia.. konzolra inkább a komoly tps, fps, autós, stb.. érdemes/ lehet venni mert itt szaggatás nélkül penge minőségben(HDMI kábellel persze, mert az a kábel amit alapból adnak hozzá az egy rakás sz@r...) fusson. :D szóval stratégiát keveset találsz. :D
2012. szept. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Odon GT válasza:
pontosan úgy ahogy mondja!
2012. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 eakos1 válasza:

Én eddig ezeket találtam:


Halo Wars

Universe at war Earth assault

Command & conquer Red alert 3

Civilization Revolution

2021. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!