Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok belépni a DC...

Miért nem tudok belépni a DC Universe Online játékba? :S

Figyelt kérdés
Letöltöttem a játékot Steamről. Regisztráltam. Azonban amikor belépnék a játékba az az üzenet fogad h Biztonsági okokból meg kell változtatnom a jelszót az első alkalommal ( ezt már megtettem az oldalon mivel ha rákattintok erre a felugró ablakra ahova irányít semmi sem történik csak kiírja h 24órán belül nem lehet többször megvátoztatni a jelszót :S ). Valami ötlet h mi lehet a baj? :| (az oldalon be tudok lépni gond nélkül és beállítottam mindent az accon. :\ ) De a játék folyamatosan csak ezt írja. Próbáltam már másik Accot is csinálni de ugyan ez :S
2012. aug. 24. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ezt írja ki
2012. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TipM válasza:

A jelszavad nem elég erős, vagy a nagy betűkre pl : T, Z

Lehet elvárja hogy legyen nagybetű, sok szám stb :)

Ez lehet a gond, ha mégsem akkor nem tudok segíteni

2012. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi de már feladtam :S Csináltak nekem 1 accot másik gépen onnan be tudtak lépni de én már nem :S Tűzfalat ,Vírusirtót midnent kinyomtam de akk sem. De köszi :)
2012. szept. 4. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!