Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Darksiders steam indítási...

Darksiders steam indítási probléma, mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek, nekem olyan gondom lenne hogy szerdán megvettem a darksiders 1-et felraktam rendben, Elszeretném indítani steam-en a játékot és azt írja ki hogy steam hiba a játék jelenleg nem elérhető próbáld újra.Rendben a játék telepítéskor rakott egy parancsikont a start menübe ha onnan indítom akkor elindul de 1. a steam kiírja hogy játszok vele de pl. nem engedi a közösségi funkciót ( Alt+TAB) játék közben való beszélgetés weben böngészést. 2. Videók nincsenek a játékban.

2012. aug. 24. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is irta már ezt a játék jelenleg nem elérhető szöveget igaz cs 1.6-nál. Épp tegnap előtt raktam ujra az egész steamot kétszer mire megjavult :/ Próbáld meg hátha jólesz. Rakd ujra te is . Ja és a steam a c/program files-be van telepitve?
2012. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem de attól fügettlenűl hogy hova van telepítve jónak kell lennie, más játék jó de ez nem?
2012. aug. 25. 20:51
 3/5 A kérdező kommentje:
De amúgy a D meghajtóba van rakva a Steam a hely véget, de ebből még sose volt problémám már 2x újra telepítettem a steam-et de semmi változás és a játékot is próbáltam lemezről telepíteni illetve steam-ről telepíteni, több régiót is kipróbáltam de semmi változás ugyanúgy steam-ből nem indítja el.Jelenleg japán régióból töltöm.
2012. aug. 25. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én próbáltam a D lemezre tenni a steamot de nem engedte. Pedig 200 GB szabad hely van rajta. Gondolom nem véletlenül nem engedte a D re rakni...
2012. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát de nekem a D meghatón van a Steam és más játék tökéletesen működik csak ez nem.
2012. aug. 26. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!