Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrim-ban ki mire esküszik?...

A Skyrim-ban ki mire esküszik? Olyan karaktert szeretnék összehozni ami nehezen megölhető. Eddig csak lopakodós tolvaj-orvgyilkos stílusban játszottam és hát nem mélyedtem a kovácsolás és enchantolás tökélesítésébe.

Figyelt kérdés
Ki mire esküszik? Mondjuk kétkezes fegyver vagy pjzy+kard esetleg két egykezes felállás. A mágia nem igen nyűgözött le nem tűnt hasznosnak. Ha tudtok cáfoljatok meg nyugodtan.

2012. aug. 23. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egy birodalmi testharcost csináltam, nehézpáncélzattal, pajzsal és egykezes kardal, a sárkányok szinte alig sebeznek, persze a heavy armor, block és one handed teljesen kivan maxolva perkekkel, és sárkányvértem van. Szerintem hasonlóan indulj el, a pajzs a védelem miatt kell, meg leütheted vele az ellenfeleket.
2012. aug. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még pár kérdéesem lenn e hozzád. A sárkány vért a legjobb nehéz vért a játékban? Szint lépéskor mire érdemesebb osztani a kapott pontokat stamina vagy healt?
2012. aug. 24. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, a sárkányvértől jobb a daedric, de azt még nem tudtam összerakni, szintlépéskor arra tegyél amit kevésnek érzel, én úgy csináltam, hogy az életet felvittem 300ra, azután kezdtem el rakni a staminára 200 pontig, és ujra életre
2012. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!