Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a gond? Többi lent

Mi lehet a gond? Többi lent

Figyelt kérdés

FallOut3-t szeretném telepíteni Daemon Tools-ba beis rakom,és amikor az F3_GOTY_D1_ASZPIK.iso-t elszeretném indítani ez a hibaüzenet jön :Failed to identify the disc in the drive. Insert a licensed disc in the drive and retry the disc check.

If this error occurs when using a licensed disc of this application, press "Error report" and send the report to product technical support.


Megpróbáltam a másodikat is berakni,ott már tovább jutottam. Kidobja a telepítőt,kiválasztom a nyelvet,rámegyek hogy OK,és jön a hibaüzenet:Az FallOut3 nem található. A telepítés megszakad. Mellesleg ez a hibaüzenet Fallout3-DLC-InstallShield Wizard


2012. aug. 22. 12:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Saját balfékodásomból történt a hiba,megvan már hogy mit csesztem el :)
2012. aug. 22. 12:45
 2/3 anonim válasza:
tudom, hogy régi a poszt, de nekem ugyan ez a baja, nem emlékszel véletlenül, hogy mit csináltál amivel megoldottad?:) válaszodat előre is köszönöm
2015. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekemis ez a gondom, mit lehet tenni?
2015. okt. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!