Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet Guitar Hero-ba...

Hogyan lehet Guitar Hero-ba zenéket tenni?

Figyelt kérdés
hallodtam hogy lehet beilleszteni guitar heroba zenéket de viszont kell hozzá letölteni zenéket valahonnan ha tudtok segiteni hogy honnan töltsem le öket és meg tudjátok mondani hogy hogyan tegyem bele a játékba a zenét azt nagyon megköszönném :) elöre is köszönöm :9
2012. aug. 22. 01:06
 1/2 anonim válasza:
GH-ról fogalmam sincs, a konzolos változatokhoz lehet venni DLC-t az Xbox és a Playstation online store-jából kb 400 forint/szám áron. Elvileg pc-re is van valami módszer, de még sosem láttam működős közben. Pc-n az ingyenes GH klón, a Frets on Fire a megoldás, ehhez egy hatalmas adatbázis van a hivatalos oldalon, a fórumról tudomásom szerint az összes Guitar Hero zenéje leszedhető hozzá ingyen, a rajongók által átkonvertálva, és támogatja a kontrollereket is.
2012. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Engem is érdekelne
2013. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!