Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik jobb NFS Underground 2...

Melyik jobb NFS Underground 2 vagy NFS Most Wanted?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik, és miért?

2012. aug. 20. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
u2 azér mer sok tuning lehetőség mw a zsaruk miatt..
2012. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
44%
ja egyböl busted, nfs u2 pedig nyugott utcai versenyes
2012. aug. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tóth Renátó válasza:
szerintem a most wanted mert abban vanak rendőrök ami hiányzik az underground 2-ból.
2012. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint mind a kettőt kipróbáltam, és mind a kettő másmiért tetszett. a Most Wanted azért mert a rendőrös üldözéseket (én így nevezem) mindig nagyon szerettem, a toplistáról és a versenyekről meg ne is beszéljünk... az u2-ben is jó versenyek vannak és ráadásul az utcán is kihívhatnak egyre, és a tuningolás is jó ötlet volt tőlük... össze foglalva szerintem mind a kettő jóóóóóóóóó... :D
2012. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Melyik kezem harapjam le?:D na jó megteszem és leteszem voksom u2 miatt mert sokkal természetesebb és itt volt meg igazán a tuning feeling (mert wtf már hogy tuningolt lamboval szambázunk zuzunk rendőrőket (ha rendőrős akkor Hot Pursuit (új) sokkal jobban bejön)).Nagyon adta U2 is. 1.U2 2. Hot Pursuit 3. NFS 2SE 4. High Stakes 5. Most Wanted.
2012. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. aug. 29. 21:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Underground 2. Sokkal több a tuning lehetőség, bővebb az utcai autók tárháza (legalábbis az én kedvencem benne van) és mert lehet driftelni...
2012. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nfs u2-ben jobb a tunig és a zenék de a most wanted-ben zsaruk és nem csak este-van.
2012. nov. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
U2
2013. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!