Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta vice city-ben az egyik...

Gta vice city-ben az egyik küldetést nem tudom megcsinálni? (lent bőv. )

Figyelt kérdés

2012. aug. 18. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Konkrétumok nélkül válaszolni sem tudnak.

Youtube-on keress végigjátszást (játék neve + walkthrough)

2012. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol van bővebben?
2012. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, hülye telefon -.- na szal a malibu klub 3. küldetése. az amikor Hilary-t kell legyőzni az autóversenybe. mivel mindkettőnket köröznek a rendőrök (2es), ezért nem tudom kielőzni, de így is egy idő után azt írja ki, hogy 1. vagyok, mikor mint az előbb említettem, nem is előztem ki sehol. ha így beérek a célba, azt írja ki, hogy nem sikerült, az a kö'sög meghalt. ekkor állandóan lefagy a gép, de annyira, hogy a ctrl, alt, delete gombot is hiába nyomogatom, csak a reset segít. azt nem hiszem hogy a játék lenne hibás, mivel ez a 3. 3 különböző forrásból származó. de elvileg a géppel sincs semmi gond, mivel a haveromé is ezt csinálja. és még 1x bocsi, hogy hülye a telefon, és nem küldte el, neked első köszi.
2012. aug. 22. 20:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem megkérdezni, hogy jár-e más is hasonló cipőben?
2012. aug. 23. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:

A Vice City-vel nekem is voltak ilyen gondjaim.

A crackel lehet gond, tehát vmi más verziót próbálj letölteni.

Ne magyarosítsd a játékot! - nálam sokszor volt ez a probléma.

2012. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!