Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A witcher 1 ben hol van alzur...

A witcher 1 ben hol van alzur pajzsa?

Figyelt kérdés
Már a professzort akarom megölni de mindig meghalok, olvastam hogy az előző fejezetben megkaptam alzur pajzsát és az megvéd, meg videót is néztem róla, nekem nincs meg most vissza kell mennem és újra kell kezdenem? más megoldás?

2012. aug. 17. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

azt az azur pajzsot nemtom mikor szereztem be, de elméletileg úgy van, hogy megjelensz a tünde (vagy Rend) bagázzsal a Szalamandra búvóhelyen, és ott rádküld egy nagy varázslatizét a demoban, aztán elmegy... és akkor leviszi az életed félig..

aztán továbbmész és megint dumálnak két sort, aztán meg jön a Prof ilyen mágikus pajzsizé alatt... nem kell semmi pajzs, vagy ilyesmi... nyomj egy-egy mágikus követ mindkét kardodra, (vagy gyémántpor, vagy bármi sebzésnövelőt), esetleg egy fecskét is betolhatsz, de nem muszáj... előbb az ezüstkardot vedd elő és fuss arréb, hogy a prof a két támadó kikimór másik oldalára szorulj... a rovarokat le tudod szerelni könnyen, és egy az egy ellenben a profot is acélkarddal

aztán jön a kikimór királynő, juhúú:D

2012. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!