Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megéri megvenni a...

Szerintetek megéri megvenni a counter strike global offensivet?

Figyelt kérdés
ahogy néztem elég olcsó a mai játékokhoz képest, régen nagyon sokat cs-ztem és mára már meguntam, lesz valami újítás a global offensiveben a grafikát kivéve, amiért érdemes lesz megvenni?
2012. aug. 17. 00:47
 1/5 anonim válasza:
Megéri bizony, lesz egy pár új map,új fegyverek, nézz YouTube on egy gameplay videot. Nameg benne lesz 1.6 bol a de_dust szoval mar ezert megeri xD
2012. aug. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Steamen 2000 Ft a játék, ennyiért még a hülyének is megéri egy jó kis CS.
2012. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Queasy ***** válasza:
10 euróért be lehet vállalni, de amúgy szerintem elég fura lett az új Counter-Strike a béta alapján, nekem nem igazán tetszik. Szerintem még mindig az 1.6-nak van a legjobb hangulata.
2012. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez igaz a cs 1.6 az OpenGL vagy Direct3D grafikán olyasmi mint a CS:S meg annak kisseb a rendszer követelménye

pl.: nekem 2.30 Ghz é processzorral 1Gb rammal és 64 Mb videókátyával simán megy

2012. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

de a cs go hol menne ilyenen?

és nem is igazán jobb

2012. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!