Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion instalállás?

Aion instalállás?

Figyelt kérdés

Az van h tegnap reggel 9 kor lehuztam aiont megy az instalállás. Az inditópanelen rámentem h start update. ez olyan negyed 10 körül volt. Egész este ment a gép, tehát ki se kapcsoltuk, le se állitottuk a töltést, de reggel óta 52%-nál meg van akadva a töltés. lehetne tenni valamit, hogy gyorsabban töltse? vagy legalább hogy folytassa a töltést? Mert azt irja, ho 0bytes/sec.

14/L



2012. aug. 16. 11:09
 1/10 A kérdező kommentje:
és ha leállitanám a töltést és újrainditanám az segitene valamit? vagy hülyeség? o.0
2012. aug. 16. 11:27
 2/10 anonim válasza:
Ezt nem leszedett verzival kell .Van egy verzió ami több fajta játékot támogat. Pl lineage,vagy...stb. De neked ez eredeti? Mert akkor nem tom. Ha tört akkor az Ncsoft verziót próbáld. Szedd le,és telepítsd majd válaszd az aiont. A szerókból pedig az infinite aiont ajánlom.
2012. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2, letszik reg nem Aion-oztal, a kerdezo az eredeti europai ( nem ncsoft-os) kliensrol beszel

ha mar nem tolt akkor lehetseges hogy mar telepit, az is benne van a %-ban

2012. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ahamm.multhét vasárnap voltam utojjára aionon van 32-es gladim és 25 ös SM-em. Nem régen aionoztam, csak rég telepitettem, mert jb 2 hónapja játszom, that 2 hónapja telepitettem. nem vagyok akkora számitógépguru, tehát igen szerencsétlen vagyok most. de 2. válaszoló, akk most hadjam, vagy ne vagy mi van? nemértem bocsika h ilyen szerncsétlen vagyok de ez van XP
2012. aug. 16. 11:46
 5/10 A kérdező kommentje:
ha meg inditópanelen rámk arra h Settings és ott a Sort by file fülecskére akk ott minden 100%on van ha ez számit valamit
2012. aug. 16. 11:48
 6/10 anonim válasza:
Andrysh,bocs de ncsoft-al kel leszedni mivel az úgymond illegálisan legális. Az felpatcheli rendesen. Már bocs és én nekem működik. Nem szir szar skidrowos aiont használok.
2012. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
elhiszem hogy mukodik, de hol? az Eu szeokon vagy a Na? esetleg Infi?
2012. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
öhm..lécik n it veszekdjeek, hanem priviben
2012. aug. 16. 13:19
 9/10 anonim válasza:
Eu szerókon de ha nem hiszed el próbàld meg..
2012. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kosz nem, tobbe nem akarok a Gameforge-rol hallani
2012. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!