Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike 1.6 vs Metin2? xD

Counter Strike 1.6 vs Metin2? xD

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Indokold a véleményed!!

2012. aug. 15. 15:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
COUNTER STRIKE 1.6 (EZ volt a legjobb ez a legjob és ez is lessz a legjobb ezt nefeledjétek! :D)
2012. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
A Counter strike 1.6 jobb, mert sokkal izgalmasabb.
2012. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
metin 2 nél nincs szarabb játék szóval egyértelmű cs 1.6 de akármelyik másik játék veri a metin2 ha mmorpg akarsz akkor gw2
2012. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

cs 1.6!!! a metin 2 8 éveseknek való!


cs 1.6 10/10

metin2 10/-1

2014. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14: Miért lenne a metin2 8 évesenknek való? Én 20+ vagyok, mégis játszok vele, de ismerek öregebb játékost is. Azért mert nehéz és nem egyszerű fejlődni benn, attól még nem kell leszólni; vagy csupán a privát szerverek miatt szóljátok le sokan? Akkor játsszatok GF szerveren! Tény, hogy van benn sok negatívum is, de az midnegyik játékban van. Nem rossz játék.


Kérdező: Ez a 2 játék teljesen 2 különböző kategória. Az egyik egy MMO, másik egy FPS. Közük sincs egymáshoz, tehát összehaosnlítani sem lehet. Én speciel játszottam már mindegyikkel, és mindegyiknek megvan a maga varázsa. A CS pár évig izgalmas, de aztán ott is meg lehet unni a mapokat. Persze ha sok kis 10 éves csíter feljön aimmal emg whval és tönkreteszi a másik játékát, az csak rátesz egy lapáttal. Vagy éppen az idétlen adminok... Pár év után a metin2-t is meg lehet unni, Lv 80 felett pedig szinte csak szintelni lehet lélekbarlangban, ami nem éppen szórakoztató, inkább monoton és unalmas. A valódi pénz is egyre szükségesebb lesz minél nagyobb szintre kerülsz; dehát CS-be is ez van, ha mondjuk egy zombi szerveren lőszercsomagot rendelnek eggyesek valós pénzért. A grafikája mindegyik játéknak haosnló. Ezek már több éves játékok. Ha választani kéne, akkor a CS-t választanám, talán azért, mert több menn a mód és a pálya; emiatt pedig hosszabb távon szórakoztatóbb lehet. Na meg azért, emrt alapból szórkaoztatóbb. Azért mész fel, hogy szórakozz; míg metinbe csak "muszájból" mész fel szintelni meg farmolni. De amúgy a metin2-ben ritkán van fejelsztés, és nincs sok új pálya. Vagy ha raknak is be, akkor azt gyorsan meg lehet unni.

2014. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!