Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnék menteni dirt3-ban?

Kovács Dániel kérdése:

Hogyan tudnék menteni dirt3-ban?

Figyelt kérdés
Megvettem eredetiben a dirt3-mat pc-re de hiába csinálok offline profilte hiába csinálok online-t nem ment! Az online profilnál meg probléma is van mert kér valami frissitést és valamit network hibát ír ki!

2012. aug. 14. 19:33
 1/1 anonim válasza:
Szia! Ha eredeti akkor semmi akadálya nem szabad legyen annak hogy te most menthetsze vagy sem... Egyszerűen mennie kell, tudom mert nekem is megvan... Viszont abban az eseben ha nem vetted meg (vagy a nem megvett) verzíóval játszasz akkor az isntalálós helyről ahol van a setupja a dirtnek kell legyen egy olyan mappa h SKIDROW és annak a tartalmát instalálás után be kell másolni az installált mappába... :) Nos jó mentegetést!
2012. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!