Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehetek 1-2 hónap...

Hogyan lehetek 1-2 hónap alattt pro egy fps-multis game-ben?

Figyelt kérdés

A gépem nem valami "gamer-Pc"-még az irodaihoz hasonlit. xD

Hát cod2-nem fut el rajta.. pro szeretnék lenni,de mr egy hete jatszok a cod:uo-multijával(magyar szeron) és minig ennyi körül van az eredmeny..: 8-Score, 48-deaths.. -.-"

és akármennyire ugy akarok jatszani hogy "most több lessz" sose sikerül, pedig napo mint nap játszok vagy 3-4 órán keresztül is :"(


2012. aug. 14. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Legfurább de legegyszerűbb módja ha vmilyen hackel játszol 3-4 hétig. Annyi idő alatt nagyjából betanulod hogy mire számíts játék közben és ösztönből fog jönni hack nélkül az, amire a hack való. (wallhackre gondolok, nem aimbotra)
2012. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Queasy ***** válasza:

Szerintem hülyeség a hack.

1, Told le a grafikát a végtelenségig: felbontást azt rád bízom, de minden effektet és textúrát állíts lowra, hogy minnél folyamatosabb legyen a képed, ne szaggass és az effektek ne vonják el a figyelmed.

2, Fejhallgatóval játssz, a játékosok által kiadott hangokból következtetni lehet, hogy merre lehetnek

3, Pályaismeret: minél jobban ismered a pályát, annál jobban tudod, hogy merre lehetnek az ellenfelek.

4, Kevesebbet lőj, de pontosabban: hiába fekszel rá az egérre és osztod a bármennyi lőszert x másodperc alatt az ellenfélbe, ha a fele sem találja el. Nem ismerem a cod2-t, de szerintem ott is létezik ez, hogy az automata fegyverek kevésbé szórnak, ha rövid sorozatokat lősz.

5, Az egér érzékenységet érdemes lejjebb venni. Igaz fordulni nehezebben fogsz tudni de egyrészt ettől erősödik a csuklód, másrészt egy lassabb egérrel pontosabban tudsz célozni, nem lesz az, hogy hirtelen túlrántod a célponton a célkeresztet.

6, Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni. Ezt nem lehet elégszer csinálni.

+1 Szerintem érdemes belefektetni ilyen vágyaknál egy jobb egérbe és egérpadba (a billentyű szerintem nem oszt nem szoroz, én Logitech Classic Keyboard 200-al is elvagyok).


Per pill ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni.

2012. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és az utolsó vállasza (2-odik) sokat segittett:)
2012. aug. 14. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!