Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A forg of empires nevű játékba...

V.domi kérdése:

A forg of empires nevű játékban hogyan lehet harc nélkül elfoglalni egy tartományt?

Figyelt kérdés
Én sem értem de ezt a feladatot adta.
2012. aug. 14. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
vannak úgy nevezett nyersanyagok pl: faanyag bor kő ékszer stb. amiket úgy lehet szerezni hogy építesz egy bizonyos raktár épületet minden nyersanyaghoz más más raktár épület kell pl: faanyaghoz fűrész telep borhoz szőlőskert kőhöz kő faragó ékszerhez ékszerész stb.na akkor egyet építsfel a sok közül és termej sokat a nyersanyagból és van hogy az adott tartomány részhez menyi mi kell pl: 5 kő és 3 bor és ha épp nincs köved akkor a piacon elcserélsz 5 bort 5 kő ért és ha meg megvannak a nyersanyagok akkor csak kattints a egyezkedj ikonra.egyébként én átugrottam a küldit és kaptam egy másikat hogy erővel foglaljam el XD
2012. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!