Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 3-ban hol lehet...

Fallout 3-ban hol lehet követőket venni magam mellé?

Figyelt kérdés
Igencsak átmentem gonoszba a karakteremmel tehát csak gonosz karakterereket tudok magam mellé venni, ha jól sejtem.

2012. aug. 13. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál olyan gonosz hogy felrobbantsd Megatont, akkor ott lesz egy ember, aki a rossz karakterekhez tud csatlakozni.
2012. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Háát... Azt felrobbantottam :D
2012. aug. 13. 19:45
 3/10 anonim ***** válasza:
A szeméttelepen ott van Dogmeat, a kutya. Amikor először mész oda, akkor éppen megtámadják, és a megmentés miatt csatlakozik hozzád. Ehhez lehet nem kell jónak lenni.
2012. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, őt már felfogadtam, de ember nincs? Valami zsoldos vagy ilyesmi.
2012. aug. 14. 12:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Clover, Paradise Fallsban egy szolga felvehető(már ha be tudsz jutni oda)
2012. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a tippet
2012. aug. 16. 11:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Megatonba is van egy tag aki pénzért követ téged.

Underworld-ben ott van Charon (ha megtalálod a Charon employe levelet kinyírja a kocsmárost és csatlakozik hozzád vagy ha jó a Speech és a Barter Skill-ed a kocsmárost is le tudod fizetni hogy Charon kövessen téged.Robotot is tudsz venni de csak addig marad melletted még Neutral a karmád utána elmegy és újból meg kell venni.

2012. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha jó a karmád Fawkes a nagy mutáns is a spanod lesz és elég komoly segítséget nyújt szétcsapkodja vagy lövi az ellenséget rövid utasításokat is adhatsz neki a támadásokkal kapcsolatban.
2012. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak azt sajnálom hogy körmöst (Deathclaw)Xbox360-non nem lehet vinni magaddal csak PC-n,mert az nagy buli volna.
2012. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, Fawkest végül sikerült magam mellé állítani és tényleg elég komoly segítség volt :D
2012. szept. 2. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!