Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesznek még "normális" Tomb...

Lesznek még "normális" Tomb Raider játékok?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok mint pl. a Legend és az Aniversery. Ahol nem az a fő látványosság, hogy hogyan lesz Lara még véresebb, hanem a környezet szépségén van a hangsúly ?

2012. aug. 13. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán majd a távoli jövőben. Most a japánok (Square Enix) átvették a szériát és csinálnak egy rebootot teljesen elszakadva a sorozat eredeti irányvonalától és csinálnak belőle egy ma divatos Uncharted klónt. Remélem üzletileg és kritikailag egyaránt hatalmas bukás lesz és visszatérnek az alapokhoz.
2012. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor értem hogy mért van ez a nagy változás... már a sokadik ilyet csinálják, lehet hogy megéri nekik.
2012. aug. 13. 17:06
 3/6 A kérdező kommentje:
ezt jól leírtam... "sokadik ilyet" xD
2012. aug. 13. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Láttam az új Tomb Raider demóját,ami egy szigeten játszódik majd,nekem bejön a környezet a videóban.
2012. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem nem nagyon tetszik az új Tomb Raider... Már az Underworld-ben sem volt meg az az igazi Tomb Raider hangulat....

Régen tök jó volt, hogy leültél este sötétben játszani, és egyes részeknél majd' összesz*rtad magad. :D Az új részek tök egyszerűek és kiszámíthatóak... :S A Legend-et kb 7 óra alatt végigvittem :D

2012. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Abban van valami,hogy a régi részeken voltak olyan pillanatok,hogy meg lehetett ijedni.

Én az 1-ben a múmiáktól féltem,meg a 2. részben a nagy pókoktól,bár a 3.-ban se voltak valami barátságosak a hajléktalanok.


az újak közül az Annyversariban is jól megvoltak csinálva a múmiák.

de a legend inkább akció volt,az underworld szép volt,csak rövid.

2012. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!