Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékok vannak csak...

Milyen játékok vannak csak egy konzolra?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy mik azok a játékok amik csak egy konzol típusra valók (tehát csak Xbox-ra (Beleértve az Xbox360-at), Wii-re vagy csak Playstation-re (Beleértve Playstation 2, Playstation 3))? Az is megfelel hogy az Windowson is megy mint a Halo! Tehát mint a Halo (Xbox, Windows) vagy God of War (Sony Playstation)! Kérem írjátok mellé (zárójelben) hogy az csak ilyen konzolra van!

2012. aug. 11. 03:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ratchet and clank (Ps)

Jak(PS)

2012. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A kinectes játékok csak xboxra vannak!! Az Arcade játékok közül is jónéhány csak xboxra van.
2012. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Leguccsó-Köszönöm, erre magamtól is rájöttem és még azt is tudom hogy a Playstation move-os játékok Playstation-re vannak
2012. aug. 13. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:

A nintendonak vannak a legeredetibb játékai:


Zelda: a legelső nintendo óta jelen van. Az egyik része még ma is a világ legjobb játéka (50 oldalból 47 azt mondja)

Mario: ki ne ismerné Mariót az olasz vízvezeték szerelőt. Ő is a legelső nintendo óta jelen van.

Metroid: egy lány robot külsővel. róla nem sokat tudok, de nagyon jó játék.

Donkey Kong: king kong szerű gorilla :D tőle indult ki a mario

Fox: az űrhajós róka, róla se sokat tudok

Kirby: kicsi rózsaszín paca :P sajna nem ismerem


Összegzés: a Nintendo rendelkezik a legeredetibb és legjobb játékokkal és ez teszi egy igazán jó konzollá!

2012. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!