Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan érhetem el, hogy a...

Hogyan érhetem el, hogy a régi francia kártya ne legyen büdös?

Figyelt kérdés

Találtunk egyik rokonnál 2 pakli sztem 80-100 év körüli francia kártyát és mivel nem volt mozgatva, "dohos" lett.

Ez nagyon zavar, akárhányszor játszunk vele, mindig megcsap az "illata". Mivel tüntethetem el ezt a szagot a kártyákról?


2012. aug. 10. 23:15
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
Papírkártyák? Mert akkor sehogy. Esetleg beáztatod ecetbe egy fél órára, aztán megszárítod... az ecet szagtalanít.
2012. aug. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de szerintem úgy szétázik a papír lap.

Inkább hagyom :D

2012. aug. 11. 14:17
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:
Tedd az ecetet olyan vízpermetező fújó izébe és azzal permetezd be. Akkor nem ázik szét a kártya. De jobb, ha veszel egy új műanyag kártyát, azok strapabíróbbak és könnyebb őket keverni is.
2012. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Van egy rakás pakli fr. kártyám, de ez különleges, mert régi.

Megpróbálom, igaz nem fogok vele játszani, mert van jobb paklim is, de tűrhető állapotba szeretném tenni és alkalmanként játszani vele.

Minél tovább szeretném őrizni ezt a két pakli kártyát, ami egy díszdobozban van.

2012. aug. 11. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!