Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim ben disenchantoltam...

Skyrim ben disenchantoltam egy fegyót és rátettem egy másikra de arról nem tudom leszedni miért? Azt írja hogy The enchantment on this item is already know

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A "The enchantment on this item is already known" azt jelenti, hogy az ezen a fegyveren lévő enchantmentet már ismered. Amikor egy fegyvert disenchantolsz, akkor a fegyver megsemmisül, és tanulsz egy új enchantmentet, amit már akármennyiszer használhatsz (csak legyen elég soul gemed). Szóval ha attól félsz, hogy nem tudod többször használni az enchantmentet, akkor ne aggódj, de ha az adott fegyverre szeretnél másikat rakni, akkor próbáld meg csak simán rárakni, mintha egy nem enchantolt fegyver lenne (csak ötlet, nem tudom, hogy működik-e). Ha nem megy, akkor console-lal adj magadnak egy másik ugyanolyan fegyvert, a régit meg dobd el, és így tulajdonképpen nem is csaltál. Itemeket a player.additem <item id> (pl: player.additem 0010d664 01) commanddal tudsz, az id-t pedig vagy rákeresel hogy skyrim <fegyver neve> id, vagy beírod console-ba, hogy help <fegyver neve> 0 (pl: help orcish mace 0).
2012. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!