Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudok Sims 3-ban magokat...

Nem tudok Sims 3-ban magokat gyüjteni! Azt sem tudo, hogy néznek ki! Mit lehet a magokkal csinálni? Gondolom elültetni.

Figyelt kérdés
De hogyan lehet megtalálni?Már átpasztáztam a földet, de semmi különös.A hegyeknél is megnéztem.Sehol semmi.És tdnátok egy képet küldeni?Már a szomszédok terméseit lopkodjuk a simekkel.
2009. júl. 20. 19:08
 1/5 anonim válasza:
Ha elég magas (min1-es kertészkedés) akkor kapsz magokat,az eszköztáradba,vagy szaladj le a boltba vegyél valami gyömülcsöt,ill. zöldséget és az ültesd el.
2009. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Ezt már megcsináltam, de még mindig érdekelnek a magvadászati trükkök! :)
2009. júl. 23. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyűjteményrendezőt vedd meg boldogságpontból, az meg fogja mutatni, hogy hol is vannak a jó magok.

Amúgy kicsik, sárgák és a földön vannak :)

2009. aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. nov. 7. 11:21
 5/5 anonim válasza:
esetleg ha ellátogatsz a parkba körülnézel a földön ott biztosan találsz mert ott sok van és esetleg még a temetőbe is találhatsz!!! és látom itt előttemis írták az életre szóló jutalmak-ban gyűjteményrendező néven elég sok boldogságpontért meg lehet vásrolni de megéri nekem is van és nagyon jó ha már megvetted bentlesz az eszkösztáradban és ha rákkantintasz kitudod választani hogy városnézet módban mit mutasson meg neked magok-drágakövek-halag stb... és az összes helyet megmutatja nekd hol vannak a városban szóval haszos!! remélem tudam segíteni !! :)
2012. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!