Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » BattleField 3 PS3-on sokat...

Dominik98 kérdése:

BattleField 3 PS3-on sokat játszanak multit?

Figyelt kérdés
Lehet emg veszem a BF3-at, mert a multija állítólag tök király, és a vidikben is jónak tűnnek, de nem tudom, hogy mennyien játszanak rajta. Ha annyian mint COD 6-on az már jó.

2012. aug. 8. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokan.
2012. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
rengetegen. azonbn a multija az annyira nem jó mert a vidik többsége a történet módból van, és a szerókon sok a hacker... PS3-mon nem tudom pontosan de a grafika biztos nem olyan,mint a történet módban...
2012. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lázár Péter ***** válasza:

Nagyon jó tényleg, nekem is megvan de én inkább a CODDAL játszok.Az a baj a multival hogy a pályák túl nagyok és néha unatkozom, de ettől függetlenül nagyon jó.

Inkább a coddal játszok mert a pályák kisebbek és egyfolytában akció van.

2012. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen utcsó válaszolo??????vedd meg a close quaterst ok????XD aztán az aftermatchot!!!:) ezeken elig lehet mozogni XD na jó azé nem :)de az csak harc
2012. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Qrva jó játék, csomóan tolják és még egy ideig fogják is :)


Jelöljetek: IceTea1953

2012. dec. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!