Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Harry Potter and the Deathly...

A Harry Potter and the Deathly Hallows part 2 PC játékban, nem tudok egyszerűen tovább menni. Mit tévő legyek?

Figyelt kérdés

Ott akadtam el, hogy McGalagony-al vagyok, Trollok és varázslók jönnek szembe velem! Két Trollt le győztem, utána pár varázsló jön. Ez után ami jön rész nem tudom át vinni!

A Troll fel mászik a hídon a képernyőn jelzik, hogy a "2"-es gombot nyomjam egy varázslatot küld a Troll felé utána a képernyőn jelzi, hogy az "5"-ös gombot nyomja meg! "Protego" varázslatot használ és utána le üti a Troll McGalagony-t! Hiába nyomkodom az "5"-ös gombot, vagy hosszan tartom semmi sem használ.

Mégis akkor most mit csináljak?

Köszönöm szépen előre is a válszokat! :)



2012. aug. 7. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolkozz.

[link]

2012. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A játék végigjátszására már én is gondoltam, sőt meg is néztem! Ott is az "5"-ös gombot kellett nyomni ahogy le írtam!...


Végül az unokatestvérem tanácsolta, hogy telepítsem újra a játékot talán akkor jó lesz, neki volt igaza! Újra telepítés után a játék el fogadta az "5" gomb nyomogatását ahogy azt ő is kérte! S ahogy azt a kérdésben le is írtam, hogy csináltam azt amit a játék kért....

2012. aug. 9. 17:35
 3/3 anonim válasza:
én újratelepítettem, nekem így sem jó :S
2012. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!