Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud olyan játékot...

Valaki tud olyan játékot mondani amiben lehet építkezni?

Figyelt kérdés

PL:házakat, toborozni és akkor csatába kell küldeni a sereget Nem ilyen régi játékokra gondolok hogy csak lovasság van meg katapultok meg királyság. Hanem pl. :mint az Antant (Entente) nevű játék.

Ha valaki tud ilyet mondani akkor az írja ide pls.De jó olyan építkezős stratégiai is.



2012. aug. 7. 11:27
 1/8 Családi Krisztián ***** válasza:

Minecraft 1.3.1:


www.hu-minecraft.net

www.hu-minecraft.net/minecraft.exe

2012. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fantaloool ***** válasza:

családi kriszián te észlény ne csak a címet olvasd a minecraft neked hol toborzás,csata stb?XD amúgy

1. Company of Heroes egy II. világháborús játék... toborozni nem kell de vannak pontok amiket elfoglalsz akkor kapsz kiképezhető embereket,üzemanyagot,pénzt stb.. ebből építesz majd embereket képzel ki. szerintem az egyik legjobb játék ebben a műfajban én nagyon várom a 2. részé t

2012. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. aug. 14. 20:48
 4/8 Családi Krisztián ***** válasza:

Mondok jobbat! Forge of Empires


Az tényleg a kérdésre válaszol :D

2013. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszkösz, ez tényleg király:)
2013. júl. 5. 10:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál letöltési linket is adni ?:D Mert még nCore-n se találom, ahonnan meg letöltöttem, ott a RAR file kódos és valami hülye oldalt hoz be ahol "elvileg" fenn a PW..
2013. júl. 5. 20:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Vagy ez netes játék?
2013. júl. 5. 20:07
 8/8 Családi Krisztián ***** válasza:

Netes játék.


[link]

2013. júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!