Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kell átalakítást végezni...

Miért kell átalakítást végezni a windows xp-n, ha a tomb raider első részével akarok játszani? Milyen következményei lehetnek ha átalakítóm?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért, mit kell rajta átalakítani?
2012. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarja rendesen telepíteni a játékot.Olvastam honlapokon,hogy ha az első résszel akarok játszani,akkor újra kell telepíteni a gépet amit nem akarok.Megpróbálom feltelepíteni a gép újratelepítése nélkül.Kiirja,hogy kell valami program(Macrimedia Shockvave TM Player),ha rámegyek,hogy telepítse,akkor meg valami olyasmit ír ki,hogy telepítsem újra a gépet
2012. aug. 7. 11:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja meg kell telepíteni valami VDMSoundot és GliDOSt,ha ezeket telepítem,akkor nem lesz semmi baja a gépnek?
2012. aug. 7. 11:40
 4/4 anonim válasza:
Mert a Tomb Raider első része 1996-ban jelent meg.. Max Win 98-on fut. Én Win 7-en meg sem próbálom :D
2012. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!