Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CoD5 (WaW) -ben szeretnénk...

CoD5 (WaW) -ben szeretnénk cooperativot jatszani ismerősömmel, de nem látjuk egymás szerverét. Részletek lent. (? )

Figyelt kérdés
Megnéztük Hamachi-val, Tunngle-val de sehol semmi. Nekem Win7-em van neki meg WinXP-je. A nagyobb net miatt ő csinálja a szerót, de amikor teszt ként én csináltam akkor se látta a szerót. Valami LANfix-et letöltöttünk hozzá ami csak egy .exe fájl és azzal indítottuk, de anélkül se volt jó. Mind kettőnk routere ki van portolva(nekem 1-65535, neki 1-65534). A tűzfal is elvileg átenged mindent. Egyedül a játék nem eredeti hanem letöltött verzió, de én osztálytársam eredeti CD kulcsát használom. Valami ötlet?
2012. aug. 6. 22:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és mind a kettőnknél 1.7(.1263 ha jòl emlékszem) a patch.
2012. aug. 6. 22:24
 2/2 anonim ***** válasza:
a waw co-op szerverek mar 1 éve nem élnek kelet europaban. de azert nézd meg nem e [LAN]ra van allitva a szerver. vagy probalj meg te hostolni. asszem privát co-opozni nem is lehet
2012. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!