Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2-ben az a bonusz hogy...

Metin2-ben az a bonusz hogy 20 % esély EXP bonuszra az pontosan mit jelent?

Figyelt kérdés
ha egy olyan tárgyat hordok amiben van ilyen akkor 20 % al több EXP-t kapok? vagy hogy van ez?

2012. aug. 5. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

igen több exp-t kapsz

de nem folyamatosan ha jól tudom csak néha +20%ot hozzádob az exp-hez

2012. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Látom régi kérdés, de már rájöttem én is mi a titok nyitja... Azért leírom. Az exp bónusz nem azt jelenti hogy pl 20 % exp bón az 20% al több exp. Neeem, közel sem... Sima metinen nem tudom az a bónusz mennyit ér, de P szerókon eddig mindenhol azt vettem észre hogy 0 és 60% exp bón között alig akad különbség , persze most is tesztelem, és meglesem mi igaz belőle... Az egyik P szerón (somt2) nekem 0 EXP bónnal volt 1.10 % / köpi, 60% al ugyanazon a helyen, ugyanannyi mobbal 1.13 %. Szóval szerintem többet érsz ha szerzel valamit ami nyers exp t ad, és nem csak esélyt egy olyan exp mennyiség begyüjtésére amiről nincs infó, mert ugye nem tudni mikor mennyi a bónusz...
2013. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az opt annyit jelent, hogy 20% ESÉLYED van arra, hogy EXP-bónuszt kapj. Tehát nem 20%-al többet ad, hanem 20% esélyed van arra, hogy exp bónuszt kapj. Azt viszont nem tudom, hogy az EXP-bónusz mit takar. Talán dupla annyi exped ad akkor, ha bejön, amire 20% esélyed van.
2013. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na itt az érdekes dolog, mer a szeró amin vagyok, itt konkrét % ot ad... nem hiszem el. o.O És sosem optoltam :( Igaz hogy esély, de pl nálunk somton az exp bónusz annyit takar hogy dupla annyi exp t kapj, ha épp működik ez a bónusz... nah nekem van belőle 90% :D Ha tudod teszteld le, bár sima metinen költséges :S
2013. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!