Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit lehet ez ellen tenni?

Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Van a facebook-on egy játék a bubble witch saga.

Amióta bejött ez az utolsó 5 pálya (166, 167, 168, 169, 170) kb. 1,5-2 hónapja.

a 166. pályát 2 hét alatt meg tudtam csinálni. De ez a 167...

Komolyan mondom hogy ez lehetetlen. Egyszerűen annyira szemét ez a pálya, de talán az egész játék is.

Egyszerűen nem lehet szavakba leírni hogy mit érzek kb. 1.5 hónapja, hányszor neki estem már, hányszor költöttem a facebook kreditre pénzt, hogy felhasználhassam a játékban az fb. kreditet, hogy hány életet pazaroltam már el, hány billentyűzetet, monitort kellet már vennem, mivel 50 pont hiányzott az egy csillaghoz, kellet volna adjon 1 KÉKET, de 26 golyóból nem adott...

Tudjuk hogy itt egy pálya 3 pályából áll.

Az elsőt alig bírom megcsinálni, nem hogy még rá 2-t életveszítés nélkül...

Elsem hihetitek hogy mennyit szenvedtem ezzel a pályával. Amikor végre lehullot az utolsó pályán minden, azt hittem meg lesz az egy csillag, erre 50 pont hiányzott, akkor lettem úgy rosszul hogy a mentőt is ki kellet hívni. Minden nap minden órájában ezzel a pályával sz*rakszom, 12 fb-t csináltam hogy tudjak magamnak életet küldeni, és pénzt a játékban.

Egyszerűen annyira fel idegesített már ez a játék, hogy miért ilyen szemét áááááááááááááááá..............

Nincs a bubble witch saga-nak a szerkesztőségének valamilyen email cím?

Mégis hogy a fenébe gondolják ezt? Annyi mérget, annyi szenvedést át éltem már, fffffuuuu ezt a dühöt a játék iránt érezni kellene, nem lehet leírni.

Próbálok nyugott lenni, de egyszerűen nem megy.

Szeretnék kapni valamilyen email címet, amiben a bubble witch saga-nak tudnék írni. Tudnék írni nekik emailt még ha angolul is vagy 40-50 oldalt.

Felháborító ez a játék. A fejem fáj miatta egész nap.

Legalább ezt a #ülye 167. szintet csinálnám meg...

Esetleg volt valaki aki meg tudta csinálni?

Én, aki a bubble witch saga játék "születése" óta játszom ezzel, ki ismerte ennek a játéknak minden egyes titkát, mindent, és én nem tudom megcsinálni, az higgye már el hogy ez a pálya lehetetlen...


2012. aug. 4. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
az van,hogy a függője lettél annak a játéknak,ne költs rá pénzt fölöslegesen,kezdj el új játékot mást jobb lesz,majd ha már úgy érzed h elég idő eltelt próbáld meg újra
2012. aug. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nem tudom mennyire aktuális ez több mint két év után, nyilván semennyire,de ha már kerestem valamit evvel a játékkal kapcsolatban és ide tévedtem már leirom.

Nincs avval a pályával semmi baj, ugyan olyan mint a többi, nekem sikerült pár nap alatt pedig nem olyan túl jók a reflexeim ( pl a tesómé sokkal kobbak) és nem kaptam külön remek szerencsés golyókat sem hozzá mint később egy két pályánál. erre igy felesleges pénzt költeni, főleg ha egyszer már költöttél rá és akkor sem sikerült mivel akkor illett volna olyan golyókat adni amivel ki birod hajtani, de ha nem adott hagyni kell mert lehet hogy arra épitenek hogy akit be lehet ugratni minél több pénzt elcsaljanak. Bár lehet hogy akkoriban ez a pálya tényleg bugos volt,de azóta akkor minden bizonnyal kijavitották mert nekem nem okozott különösebb gondot. én ez az év eleje óta játszom, vagyis játszottam korábban pár pályáig jutottam de időközben töröltem a fb profilt és az év elején újrakezdtem.

Azóta van valamennyi kredit kezdetkor, én is használtam belőle mert később tényleg voltak olyan pályák amin nem tudtam túljutni és volt rá lehetőség hogy avval a kredittel átugorjam, vagyis nem golyókat adott hanem le lehetett passzolni. nem tudom nálad volt-e ilyen lehetőség de hidd el ha nem egy két golyó hija van egy ilyen játéknak akkor ez érdemesebb és mindösze a duplája.

persze én is használtam ugy az utóbbiaknál a nehezebb pályákon hogy csak pár golyó kellett akkor persze azt választottam fele annyit vett le és rendesen meglett nem kellett passzolnom, hála égnek normális golyókat kaptam.

Szerintem ennél sokkal rosszabb ha a gép nagyon rossz és a kihajtott nehéz pályát veszi el vagyis ha akkor omlik össze amikor megvan a csillag lepattantak a golyók és hirtelen összeomlik és nem ismerik el.

2014. dec. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Előző vagyok, még valami eszembe jutott...

Engem is felidegesített a legutóbbi annyira hogy alig akartak reagálni az ujjaim, de végül is sikerült, minden segitség plusz golyó kredit használat nélkül a 339-es pálya. :D és kis hiján a 340-es is :D bár azt még el kell egy néhányszor próbálnom de akkor meglesz az árnyékvilágos is.. és egyetlen ismerősöm sem jutott még el eddig :D :D


Nem tudom te azóta hol tartasz, vagy játszod-e még, de nekem is azért az a véleményem mint az előző hozzászólónak hogy akit ennyire felidegesit vagy ennyire függő lesz az ne játssza mert csak a pénzt csalják ki tőle.

tőlem mondjuk nehezen birnának mert szeretem játszani de pénz nem költenék rá főleg nem sokat, mivel nem is lenne miből.:P

Am egy trükköt elárulok mivel én is szaladtam már bele olyan játékba ami valószinüleg hibás volt és fájó szivvel de meg kellett tőle válnom, mivel abban nem járt hozzá alap kredit hogy átugorhassam.

A titok hogy az ilyesmit elkerüld az hogy a legtöbb játékra rá birsz keresni a youtubeon mert ha jó akkor vannak akik már kihajtották és felvették majd feltöltötték és megbirod nézni hogy másoknak akár amerikaiaknak is(mivel ehhez nem kell érteni az esetleges szöveget) hogy sikerült kellett-e hozzá valami fizetős golyós segitség vagy egyszerűen ki lehet hajtani.. illetve akkor előre meg birod nézni a pályákat, úgy sokkal könnyebb hidd el.

2014. dec. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!