Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szaggat a játék?

Kooska100 kérdése:

Miért szaggat a játék?

Figyelt kérdés

Nem tudom mért van de egyszer csak elkezd szaggatni a játék amivel játszom pl: Assassin's creed 2(eredeti),spec ops:the line stb. Egy ideig tökéletesen megy aztán elkezd laggolni úgy fél vagy 1 percig majd megint normálisan fut.

A rendszerkövetelmény megvan a játékokhoz.A videókari drivert már frissítettem de a gond így is megvan.



#gép #szaggat.lagg
2012. aug. 4. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen a pontos konfigod?
2012. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nVidia Geforce 8600gt

2gb ram

AMD athlon x2 dualcore 5000+ processor

A ccleanerből néztem :)

2012. aug. 4. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez azért elég gyengus gép a Spec ops the line futtatására... Szerintem nem felel meg a rendszerkövetelménynek.
2012. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pedig nekem simán ment egy jódarabig aztán elkezdett akadni...kiléptem majd mikor megint beléptem ugyanannál a résznél ahol előzőleg szaggatott már nem hanem kn 5 perc múlva szaggatott random módon
2012. aug. 5. 07:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!